← Ankstesnės Naujienos
Skaitmeninei pardavimai 2013 metais siekė 92%
Rugpjūčio 20, 2014   ° Skaityta 2557

Tai gali būti laikas, kai kalbos apie fizinių žaidimų dėžučių prekybos mirtį išsipildė. Pasak analitiškos įmonės "DFC Intelligence",  ji iš tikrųjų nustojo gyvuoti jau prieš gana ilgą laiką, nes beveik visi PC žaidimų pirkimai 2013 buvo padaryti skaitmeniniu būdu.

2013 metų žaidimų prekybą sudarė net 92% skaitmeniniu būdu parduoti žaidimai. Prieš dvejus metus, EA paskelbė savo pirmojo ketvirčio finansinius rezultatus, kurie parodė kad "PC" pardavimai buvo didesnis nei "PlayStation 3". Toje pačioje ataskaitoje, jie parodė, kad skaitmeniniai pardavimai išaugo dramatiškai, palyginti su praėjusiais metais, tuo tarpu fiziniai pardavimai buvo akivaizdžiai sumažėja.

Be įprastu skaitmeninės prekybos dievų, tokių kaip "Steam", "GOG", skaitmeninės prekybos augima taip pat paspartino "free-to-play" modelio žaidimai, kurie tampa vis pelningesne sritimi. Ir išties, gautais duomenimis visame pasaulyje PC žaidimų rinka ištikrujų viršija konsolių rinką.

Žinoma, ne kiekvienas yra pasirengęs atsisakyti savo žaidimo dėžučių, diskų ir skrajučių. Šiuo metu net pasitaiko tokių atvejų, kai populiarių "Indie" žaidimų kurėjai išleidžia fizines žaidimo dėžutes (kurias žinoma mėgsta kolekcionieriai). Bet nėra jokių abejonių, kad fizinių dėžučių prekybą ties mirties riba, ir laikosi tik entuziastų dėka.

-Robesas

Komentarai

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti