← Ankstesnės Naujienos
Banished, Vasario 19d bus paleistas į pasaulį !
Sausio 12, 2014   ° Skaityta 2909

Banished, laisvos formos miesto statymo simuliatorius jau turi išleidimo datą, jei neperskaitėte naujienos pavadinimo, šio žaidimo fanams ir Simcity gerbėjams bus malonu išgirsti, kad žaidimas jau bus išleistas sekantį mėnesį. Luke Hodorowicz pagaliau po 2 ilgų metų žaidimo kūrimo pagaliau jį leis išmėginti ir mums. Šį viduramžių, neturintį apribojimų miestų statymo simuliatorių galėsite įsigyti mūsų svetainėje Games4You, už maždaug ~35-40 litų kainą.

Hodorowicz - AKA Shining Rock Software - pranešė žaidimo išleidimo datą savo paskutiniame bloge. " Aš žinau, kad galiu būti kritikuojamas dėl pasakymo, kad žaidimą pilnai išleisiu Sausį, bet švenčių metu šiek tiek atsitraukiau nuo žaidimo kuri, ir netikėtai žaidimo pagalbos skilties rašymas užėmė daugiau laiko nei buvo tikėtasi."

Žaidimo kurėjas taip pat rašo :

"Žaidimo testavimas buvo lėtas švenčių laikotarpiu, todėl dabartinė versija bus testuojama iki išleidimo dienos, tikrinama viskas prie ko buvau prisilietęs pastarąjį mėnesį - galutiniai apmokymai, pagalbos sistema, šalutiniai kodai bei apkrovos balansavimas. Tam kad būčiau tikras, kad viskas veikia taip kaip turėtų.

Šmaikščiausias kūrėjo pasisakymas :

"Ah, aš prisimetu kai mečiau darbą, nes galvojau kad galiu sukurti žaidimą per metus. Bet tai užtruko tris kart ilgiau nei aš tikėjausi, bet tai buvo verta ir visas kūrimo procesas buvo labai jaudinantis!" 

Taigi belaukdami šio mažo Simcity konkuriantu galime pasigrožėti tik žaidimo pristojamuoju filmuku. 

P.S linkime žaidimui sėkmės, kas čia žino, gal būt jis bus lyge vertis konkurentas Simcity žaidimui :)

 

Komentarai

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti