← Ankstesnės Naujienos
Lume - Paprastumo grožis [Apžvalga]
Sausio 13, 2014   ° Skaityta 2768

Lume, tai yra mažas "point-and-click" nuotykių žaidimas, kuriame jūs valdote anūką, kurio užduotis senelio namuose atstatyti elektros energija. Žaidimas yra šviesus ir linksmas. Jis turi neįprastą, bet gražią vizualinę pusę kuri šiam žaidimui suteikia savotiškumo. Jei jums patiko tokie žaidimai, kaip Machinarium ar Botanicula jums be abejonės patiks ir šis žaidimas. 

Lume

Žaidime atvykstame aplankyti senai matytą senelį, bet mes jo nerandame namuose, o vietoj jo tik raštelį. Perskaitę raštelį sužinome, kad senelis susidūrė su elektros tiekimo problemomis, todėl nutarė pats išsiaiškinti kas nutiko. Ir tuo pačiu paliko mums pūzlęs( yra ~7) kurių pagalba, galėsime padėti seneliui. Ir nieko nedelsdami puolame ieškoti užuominų, bei spręsti užduotis!

Lume

Vis dar galvojate, ką po velnių reiškia mano pasisakymas "Paprastumo grožis" ? Norint suprasti šį teiginį, grįžkime prie vizualinės žaidimo pusės. Žaidimas sukurtas iš popieriaus tikrąją tą žodžio prasme, žaidimo išvaizdos kūrimui buvo panaudotos popierinės konstrukcijos su šiek tiek kompiuterinės grafikos. O aplinkų perėjimai yra tiesiog nufilmuoti su vaizdo kamera, taigi tai yra labai paprasta bet ir tuo pačiu gražu ar ne ?

Lume

Kad ir kaip būtų viskas gražu ir linksmą, žaidimas turi ir minusų. Tai yra istorijos ilgis, jis siekia vos 1h, tai gi visas žaidimo malonumas ir smagi atmosfera greitai išblėsta. Kaip be būtų, tai nereiškia kad žaidimas yra prastas, jis tikrai malonus ir linksmas, Žinant, kad žaidimo kaina siekia vos 5LT, jo trukmė tampa nebe tokia svarbi. Kurėjų teigimu šis žaidimas yra tik pirmoji dalis didelės istorijos, taigi belieka tikėtis, kad Lume antroji dalis bus ilgesnė :)

                                                                                                                                                                                                                 -Robesas

Komentarai

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti