← Ankstesnės Naujienos
Simcity ‚offline‘ rėžimas anonsuotas
Sausio 13, 2014   ° Skaityta 2767

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų nori turėti nepriekaištingai greitą interneto ryšį. Mieste gyvenantiems "gameriams" turėti greitą, bei pastovų interneto ryšį yra pakankamai lengva, bet tas kuris gyvena arba kartais apsilanko užmiestyje tikrai supras kokia kančia yra žaidimo atnaujinimus siųsti vos kelias dešimties kilobitų greičiu, o jei dar žaidžiamas žaidimas reikalauja interneto ryšio tampa išvis neapsakoma kančia. Maxis praėjus tik metams po SimCity išleidimo išgirdo žaidėjų šauksmus, po ilgų atsisakymų ir išsisukinėjimų, jie galiausiai patvirtino, kad "offline" vieno žaidėjo režimas bus išleistas kartu su kitu žaidimo atnaujinimu.

SimCity

"Offline rėžimas išeina kaip nemokamas parsisiuntimas su 10tuoju atnaujinimu visiems Simcity žaidėjams" sakė Patrikas Buechneris, vyriausiasis vadovas iš Maxis Emeryville studijos. "Kai išleisime, visas jūsų parsisiųstas turinys bus jums prieinamas bet kuriuo metu ir bet kur visiškai nereikalaujant prisijungimo prie Interneto. Mes esame vėlyvame kūrybos etape kuriame liko tik užbaigiamieji darbai ir mes norime kuo greičiau išleisti šį atnaujinimą. Iki išleidimo mūsų prioritetas yra, kad tai būtų pilnai užbaigtas atnaujinimas prieš išleidimą. Tai iki tol... testavimai, testavimai ir dar daugiau testavimų"

SimCity

Kol kas, nėra datos kada bus išleistas atnaujinimas. Buechneris atskleidė kad, dalis bandymo etapo bus patikėta DevTesters grupėi– tai grupelė savanorių žaidėjų kurie patikrins, ar "offline" režimas pilnai veikia. „10‘tame atnaujinime, Jūs vis dar galėsite žaisti "co-op", arba "Multiplayer" su žmonėms iš viso pasaulio", Buechneris tęsia."Šis atnaujinimas paveiks "Single Player" rėžimą, kuris leis jums vienam žaisti žaidimą atsijungus nuo kitų žaidėjų. Ir dėl žaidimo išsaugojimų kurie bus lokalūs, jūs galite išsaugoti ir pakrauti juos kiek širdis jums geidžia.“

SimCity

Smagu, kad anksčiau ar vėliau Maxis susiprato ko nori žaidėjai. Tikėkimės, kad šio atnaujinimo mums neteks ilgai laukti. Na o visi kurie nenori laukti oficialaus atnaujinimo, jau dabar gali "modų" pagalba žaisti SimCity "offline" režime.

-Robesas, -Suldok

Komentarai

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti