← Ankstesnės Naujienos
Next Car Game, paleistas į prekybą !
Sausio 16, 2014   ° Skaityta 3697

FlatOut kūrėjas Bugbear negalėjo nesukurti naujo lenktynių žaidimo , kuris vaizdingai pavadintas "Next Car Game". Beje šis žaidimo pavadinimas buvo tik kodinis, bet jis išliko iki dabar. Žaidimas šiandien pradėjo ankstyvąją prieigos versiją Steam sistemoje, leisdami žmonėms išankstinį žaidimo užsakymą ir tuo pačiu galimybė pradėti žaisti jau dabar. Su šiuo "Early Access" metodu mėginama pritraukti žaidėjus išankstiniam žaidimo pirkimui. Beje tuo pačiu su žaidimo paleidimu į prekybą taip pat išleido atnaujintą versiją savo technologijos, kuri leidžia žaidėjams sudaužyti automobilius į gana mažus gabaliukus.

Next Car Game

Ankstyvojoje žaidimo "Next Car Game" versijoje yra trys automobiliai ir dvi trasos, to pilnai užtenka pamatyti ko šis žaidimas yra vertas. Bet, Bugbear įspėja , kad "tikrai turime trūkstamų funkcijų, bjaurias klaidas ir neoptimizuotą žaidimo variklį". Lapkričio mėnesį Bugbear pradėjo Kickstarter kampanija kurios tikslas buvo $ 350,000 , tačiau viskas atšaukta nes žaidimas neturėjo pilno pavadinimo, ir buvo manoma, kad vistiek žaidimas nepasieks savo užsibrėžto tikslo. Nors ir Kickstarter kampanija buvo atšaukta Bugbear nenuleido rankų, ir nežada apleisti žaidimo, ir šiuo metu  tikslas, ir pagrindinis finansinis šaltinis tai išankstiniai užsakymai.

Next Car game

Šis žaidimas yra tikras gėris Flat Out fanams, ir visiems bulių kautynių mėgėjams. Žaidimas naudojama "SneakPeak" technologija kuri leidžia sudaužyti automobilius iki mažiausių detalių. Apie šią technologiją galima pažiūrėti vaizdo įraše.

-Robesas, -Bobwert

Komentarai

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti